Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Wakacje 2022

Treść

Drodzy Rodzice.

Zbliża się czas wakacji oraz zajęć dla dzieci prowadzonych przez GOPS. Wyprzedzając Państwa pytania, zamieszczamy poniżej niezbędne informacje dotyczące turnusów wakacyjnych dla zgłoszonych wcześniej dzieci.

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 8:00 i trwają do 15:00.

Przyprowadzając dzieci pierwszego dnia przekazujemy osobiście wypełnioną ,,kartę zgłoszenia” (którą można pobrać ze strony ) lub otrzymujemy ją w formie papierowej od wychowawcy i uzupełniamy na miejscu.

Wtedy też wychowawca przekazuje swój numer telefonu do kontaktu z rodzicami.

Prosimy, aby wyposażyć swoje dzieci w suchy prowiant na cały dzień oraz napoje. Pierwszego i piątego dnia (tj. poniedziałek i piątek) ze względu na prowadzenie zajęć na miejscu w formie stacjonarnej zamówimy posiłek (poniedziałek – naleśniki; piątek – pierogi). Wśród dokumentów zgłoszeniowych znajduje się również zgoda na spożycie posiłku przez dziecko oraz preferencje (zwykłe, bezlaktozowy, bezglutenowy).

W dniach: wtorek, środa, czwartek odbędzie się wyjazd do Wrocławia (odpowiednio: Bobolandia, kino, rejs). Bardzo proszę, aby w tych dniach szczególnie zadbać o odpowiedni strój dla dzieci.

Jeśli chodzi o koszty związane z zajęciami – wynoszą one 140 zł (są to bilety wstępu, warsztaty, 2 posiłki – jeśli ktoś zrezygnuje z posiłków koszt atrakcji i zajęć wynosi 120zł). Nie pobiera ich GOPS. Wpłacamy środki pierwszego dnia do wychowawców, którzy będą dokonywać opłat w miejscach rozrywki w imieniu grupy.

Dzieci pierwszego dnia otrzymają gadżety, których kolorystyka określa przynależność do danej grupy. Bardzo prosimy o uwrażliwienie swoich pociech, aby każdego dnia były w nie wyposażone ze względów organizacyjnych oraz bezpieczeństwa.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 730-508-885.

 Karta zgłoszenia dziecka - 2022

 

74720