Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Ferie 2022

Treść

FERIE 2022

Drodzy Rodzice.

Zbliża się czas ferii oraz zajęć dla dzieci prowadzonych przez GOPS. Wyprzedzając Państwa pytania, zamieszczamy poniżej niezbędne informacje dotyczące turnusów feryjnych dla zgłoszonych wcześniej dzieci.

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 8:00 i trwają do 15:00.

Przyprowadzając dzieci pierwszego dnia przekazujemy osobiście wypełnioną ,,kartę zgłoszenia” (którą można pobrać tutaj) lub otrzymujemy ją w formie papierowej od wychowawcy i uzupełniamy na miejscu.

Wtedy też wychowawca przekazuje swój numer telefonu do kontaktu z rodzicami.

Prosimy, aby wyposażyć swoje dzieci w suchy prowiant na cały dzień oraz napoje. Pierwszego i piątego dnia (tj. poniedziałek i piątek) ze względu na prowadzenie zajęć na miejscu w formie stacjonarnej zamówimy posiłek (poniedziałek – naleśniki; wtorek – pierogi). Wśród dokumentów zgłoszeniowych znajduje się również zgoda na spożycie posiłku przez dziecko oraz preferencje (zwykłe, bezlaktozowy, bezglutenowy).

W dniach: wtorek, środa, czwartek odbędzie się wyjazd do Wrocławia (odpowiednio: kino, Bobolandia, Kolejkowo). Bardzo proszę, aby w tych dniach szczególnie zadbać o odpowiedni strój dla dzieci.

Jeśli chodzi o koszty związane z zajęciami – wynoszą one 120 zł (są to bilety wstępu, poniedziałkowe warsztaty – prowadzone przez grupę Empiria, 2 posiłki – jeśli ktoś zrezygnuje z posiłków koszt atrakcji i zajęć wynosi 100zł). Nie pobiera ich GOPS. Wpłacamy środki pierwszego dnia do wychowawców, którzy będą dokonywać opłat w miejscach rozrywki w imieniu grupy.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 730-508-885.

 

74755